پرسش‌های متداول

آموزش ثبت‌نام و ورود به سایت

تمامی افراد برای ارسال مقاله ابتدا باید در  سامانه ثبت‌نام کنند. ثبت‌نام در سامانۀ نشریه برای تمامی افراد رایگان است و نیازی به تأیید مدیر سامانه ندارد. پس از تکمیل فرم ثبت‌نام، رمز عبور به ایمیل شما ارسال می‌شود. برای آموزش تکمیلی به این لینک مراجعه کنید.

چرا بعد از تکمیل فرم ثبت‌نام، برای من ایمیل حاوی پسورد نیامد؟

پس از مراجعه به ایمیل خود، بایستی به بخش «Spam» یا همان «هرزنامه‌های ایمیل» مراجعه کنید.

چرا هنگامی‌ که رمز عبور را وارد می‌کنم، پیغام خطا می‌دهد؟

ممکن است در برخی مواقع، با وجود نگارش رمز صحیح، سایت اجازۀ ورود ندهد. این مشکل، با امتحان دوباره برطرف می‌شود.

آموزش بازیابی رمز عبور

می‌توانید در صفحۀ «ورود به سامانه» گزینۀ «رمز ورود به سامانه را فراموش کرده‌ام!» را انتخاب کنید. پس از واردکردن ایمیل، نام کاربری و رمز عبور به ایمیل شما ارسال می‌شود. آموزش کامل‌تر را در این لینک دنبال کنید.

آموزش ارسال مقالۀ جدید


برای ارسال مقالۀ جدید ابتدا به نقش نویسنده مراجعه کنید. با استفاده از گزینه «ارسال مقالۀ جدید» می‌توانید مقالۀ خود را برای نشریه ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.


مقالاتی که لازم است دوباره ارسال شوند


در این قسمت مقالاتی قرار می گیرند که از نظر سردبیر در همان ابتدا و قبل از ارسال به داوری، نیازمند بازنگری هستند. بنابراین سردبیر، مقاله را برای ارسال مجدد به نویسنده ارسال می‌کند تا اصلاحات شکلی و محتوایی را انجام دهد. برای اطلاع از این بخش، به این لینک مراجعه کنید.


آموزش ارسال مقالات نیازمند بازنگری


در صورتی که مقاله نیازمند بازنگری باشد، به بخش «مقالات نیازمند بازنگری» منتقل می‌شود. با مراجعه به این بخش، می‌توانید مقالۀ اصلاح‌شده را مجدداً ارسال کنید. برای اطلاع بیشتر به این لینک مراجعه کنید.


سؤالم در لیست پرسش‌ها نبود.

قابل توجه نویسندگان، داوران و دیگر اعضای نشریه: شما می‌توانید با مراجعه به سامانۀ آموزشی سایت در این لینک، همۀ آموزش‌های لازم و پرسش‌های خود را بیابید.